Pašvaldības policijā tika saņemts uzsaukums uz Baseina ielu 41, kur kādā no dzīvokļiem ilgstoši tiekot lietots alkohols un atrodas mazi bērni.

Trešdien pēc pulksten 11.30 apsekojot adresi, konstatēts, ka dzīvoklī ir liela nekārtība, tiek lietots alkohols un atrodas divi nepilngadīgi bērni – 8 gadus vecs un nepilnus 3 mēnešus vecs, kā arī bērnu māte (dzimusi 1980.gadā) un divas nepiederošas personas, kuras izraidītas no dzīvokļa.

Māte kopā ar bērniem nogādāta pašvaldības policijā, nepilngadīgo lietu nodaļā, kur viņai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Nepilnus 3 mēnešus vecais bērniņš nogādāts Valsts sociālās aprūpes centrā Kurzemes filiālē, Liepājā un 8 gadus vecais bērniņš nogādāts Liepājas Bērnunamā. Par notikušo informēta Liepājas Bāriņtiesa.

Vēl trešdien ap pulksten 16.20 pašvaldības policijas darbinieki Brīvības ielā aizturēja vīrieti, kurš dedzināja vadus, lai tos nodotu metāla uzpirkšanas punktā. Pārbaudot personas datus tika konstatēts, ka vīrietim nav personas koda un deklarēta dzīvesvieta. 1958.gadā dzimušais vīrietis nogādāts Valsts robežsardzē tālākai rīcībai.

Policijas darbinieki Liepājas pludmalē aizturēja trīs sievietes (dzimušas 1993., 1980. un 1955.gadā), kuras bija palaidušas suni bez pavadas. Sievietēm sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu, kuri tiks nosūtīti izskatīšanai uz Liepājas pilētas domes Administratīvo komisiju.
 
Ap pulksten 21.30 pašvaldības policijas darbinieki Ventspils ielā 15/25, jaunizveidotajā bērnu rotaļu laukumā, aizturēja 1975.gadā dzimušu vīrieti, kurš kārtoja dabiskā vajadzības. Par to sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.