Laikā, kad valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis un ir noteikta pašizolēšanās, kā dēļ bērni nevar apmeklēt skolu un nodarbības, radošās pilnveides studija "Māksla Pasāža RADI" piedāvā jaunumu – no 18. marta studija bērniem sniedz iespēju piedalīties mākslas nodarbībās, neiziejot no mājām.

Nodarbības notiek slēgtā grupā ar video pamācību palīdzību, kur soli pa solim tiek paskaidrots kā veidot konkrētā uzdevuma darbu. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā un visi mācību materiāli būs pieejami neierobežotu laiku, lai mākslas nodarbību dalībnieki varētu sev ērtākajā laikā un tempā radīt mākslas darbus.

Virtuālajās nodarbībās būs iespēja secīgi apgūt krāsu mācības, kompozīcijas, grafikas, gleznošanas un citas mākslas tehnikas pamatprincipus, radot savus mākslas darbus. Apmācību metodika ir balstīta uz saprotamu, vienkāršu skaidrojumu un motivētu pieeju, lai katrs dalībnieks sajustu savu radošo potenciālu un gandarījumu par savām spējām un sasniegtajiem rezultātiem. Nodarbības tiek veidotas tā, lai bērnus motivētu lietderīgi pavadīt laiku mājās, attīstītu talantu un apgūtu dažādas mākslas tehnikas un jaunas zināšanas.

No dalībnieku iesūtītajiem darbu attēliem tiks veidota virtuālā izstāde un tad, kad valstī tiks atcelts ārkārtas stāvoklis, jaunās grupas dalībnieku darbus ir plānots izlikt izstādē apskatei pilsētvidē.

Sīkāka informācija un pieteikšanās rakstot uz e-pastu: mp.radi@inbox.lv vai zvanot 26379177