Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību tam, ka ir veiktas izmaiņas pašvaldības iestāžu nosaukumos, kas jāņem vērā, veicot norēķinus ar pašvaldības iestādēm, portālu informēja Centrālās administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Veicot maksājumus, piemēram, par nekustamā īpašuma nodokli un suņu turēšanas nodevu, turpmāk kā maksājuma saņēmējs jānorāda "Liepājas Centrālā administrācija" (iepriekš – Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija). Pretējā gadījumā banka maksājuma uzdevumu neatpazīs un nevarēs to veikt.

Liepājas Centrālās administrācijas nodokļu un nodevu norēķinu konti apskatāmi ŠEIT.

Vienlaikus iestāžu nosaukumus pakāpeniski maina arī citas pašvaldības iestādes, tostarp izglītības iestādes, pašvaldības policija, komunālā pārvalde, būvvalde un citas iestādes. Izmaiņas saistītas ar jauno Liepājas valstspilsētas pašvaldības nolikumu, kas apstiprināts 2023. gada 19. oktobra domes sēdē. Spēkā esošo pašvaldības nolikumu un apstiprinātos iestāžu nosaukumus var apskatīt ŠEIT.

Reizē jāņem vērā, ka nosaukumu maiņa un informācijas atjaunošana notiek pakāpeniski un var prasīt laiku, tādēļ vislabāk izmaiņas un aktuālo nosaukuma versiju iepriekš precizēt Uzņēmumu reģistra datu bāzē.