Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) direktore Inga Auziņa piektdien, 25.janvārī, par labām un teicamām sekmēm apbalvoja sešus skolas audzēkņus.

Katrs audzēknis saņēma pateicības rakstu un naudas balvu 50 eiro apmērā, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Apbalvojumu saņēma Taustiņinstrumentu spēles (klavierspēle) 3. kursa audzēknis Pols Bernards Bernots, Taustiņinstrumentu spēles (klavierspēle) 2. kursa audzēkne Deizija Eičina, Pūšaminstrumentu spēles (flauta) 2. kursa audzēkne Daiga Koroļonoka, Keramikas izstrādājumu dizaina 2. kursa audzēkne Sofija Bumbule, Arhitekrūras nodaļas 1. kursa audzēkne Estere Gūža un Interjera dizaina nodaļas 2. kursa audzēkne Estere Bērziņa.

LMMDV tradicionālu sveic tos audzēkņus, kuru sekmes un dalība dažādos konkursos ir izcila. "Lepojos ar audzēkņu sasniegumiem, pateicos vecākiem par labi audzinātiem bērniem un jūtos patiesi gandarīta par to, ka mūsu skolas pedagogi spēj sagatavot izcilus audzēkņus, kas skolu ar labiem rezultātiem pārstāv konkursos gan Latvijas mērogā, gan ārvalstīs," uzsver skolas direktore Inga Auziņa.