Pašvaldības izsludinātajā iepirkumā par transporta pakalpojumu nodrošināšanu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībniekiem komisija akceptējusi Ulda Alpēna pirms desmit gadiem Liepājā reģistrētā uzņēmuma SIA "Auto VIP Buss" piedāvājumu. Uzņēmums gatavs sniegt pakalpojumu par 127 920 eiro.

Kā portāls irliepaja.lv noskaidroja Kultūras pārvaldē, faktiski tas nozīmē aptuveni 50 reisus, lai nogādātu uz Rīgu un atpakaļ ap 900 dalībnieku no 35 kolektīviem – koriem, vokālajiem ansambļiem, folkloras kopām, deju kolektīviem, amatierteātriem, tautas lietišķās mākslas studijām, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas orķestra, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra pūtēju orķestra "Liepāja" un Jūras spēku orķestra.

Vienlaikus svētku norises laikā aptuveni desmit transporta vienības (autobusi) pastāvīgi uzturēsies Rīgā.                               

"Iepirkums ir beidzies ar labu rezultātu, esam ļoti apmierināti. Uzņēmums gatavs nodrošināt visu prasīto,"

portālam irliepaja.lv apliecināja pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.


Pēc Jirgena sacītā, ne visām pašvaldībām izdevies vienā iepirkumā tikt pie transporta pakalpojuma sniedzēja, un nācies otrreiz sludināt iepirkumu, jo tik lielu apjomu viens pretendents nav spējis nodrošināt. Arī Liepājas Kultūras pārvalde bijusi gatava meklēt pakalpojuma sniedzēju pat Lietuvā, taču tas nav bijis nepieciešams.


Kā atzina Jirgens, sadarbība ar SIA "Auto VIP Buss" pašvaldībai ir bijusi arī iepriekš gan sportistu, gan kultūras kolektīvu pārvadāšanā, tāpēc "ir zināms, kā šis uzņēmums strādā".

Tautas mākslas un kultūras centrs, kura 26 kolektīvi arī pošas uz Dziesmu un deju svētkiem, informēja, ka pirmie Liepājas kolektīvi – dziedātāji un dejotāji – uz Dziesmu un deju svētkiem izbrauks piektdien, 30.jūnijā, pulksten 18 un 19 un sestdien, 1.jūlijā, pulksten 18 un 19 no Liepājas Latviešu biedrības nama.


Uzziņa
SIA "Auto VIP Buss" dibināta Liepājā 2013.gadā.
2022.gadā sabiedrības apgrozījums bija 333 112 eiro, peļņa pēc nodokļiem – 48 227eiro.


(Avots: Lursoft)