Visu šo nedēļu dažādās vietās Liepājā var gadīties sastapt TV3 filmēšanas grupu, kas Liepājā ieplānojusi nofilmēt četrus sižetus.

Projekta direktore Agnese Grūbe trešdienas vakarā pēc filmēšanas Ziemeļu fortos pastāstīja, ka TV3 Liepājā strādās līdz svētdienas vakaram.

"Piektdien sāksies darbs pie diviem pēdējiem sižetiem, kuros kopā jāfilmējas ap divdesmit cilvēkiem, bet mums joprojām pietrūkst "aktieru"!"

Jaunieši gan esot atsaucīgi, un gados jaunu filmēties gribētāju netrūkstot, taču vajadzīgi arī cilvēki, kas var iejusties viņu vecāku un citu radinieku lomās. Tāpēc sevišķi tiek gaidīti liepājnieki un liepājnieces vecumā no 30 līdz 50 gadiem.

Filmētāji aicina jebkuru, kam ir interese par filmēšanās procesu vai vienkārši ir vēlme izmēģināt ko jaunu. Samaksu projekta vadītāja nesola, bet jaunu pieredzi gan.

"Daži, kam iepriekš nav bijusi saskare ar kameru, sākumā jūtas neveikli, sastinguši, bet pēc tam sāk atvērties un uzplaukst kā rozes!" – priecājas Agnese. Atmosfēra filmēšanas laukumā esot tika laba kā ģimenē, stāsta projekta vadītāja.

Pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" audzinātāja Dzintra Skalde portālam sacīja, ka vispirms šajā projektā iesaistījies viņas dēls, un tad arī pati nolēmusi pamēģināt.

"Bija interesanti!" – apgalvo liepājniece, kuras uzdevums bijis iejusties kaimiņienes lomā, bet filmēšana notikusi "Fontaine Ent." viesnīcā.

Līdz šim filmēts gan Liepājas ielās, gan privātmājās, gan "Royal Fontaine" un Vecās ostmalas promenādē, gan Jūrniecības koledžā un pat Valsts policijas ēkā, pastāstīja Agnese.

"Liepājnieki ir ļoti atsaucīgi un viesmīlīgi," atzīst Agnese.

Iepriekš grupa filmējusi arī citās pilsētās, pagājušajā nedēļā – Ventspilī.

Liepājā uzfilmēto ieraudzīt TV ekrānos varēšot apmēram pēc pusotra mēneša, novembrī.

Agnese par savu projektu sīkāk nestāsta, bet gan jau, ieraugot pazīstamus Liepājas skatus, sapratīšot, kas šis par projektu.

Tie, kuri gatavi izmēģināt spēkus TV zvaigžņu profesijā, droši var zvanīt projekta vadītājai Agnesei Grūbei: tel.27586853  vai asistentei Katei Ozoliņai: 27029134.