No 1. līdz 4. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies 18. starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2012".

Tajā ar studiju iespējām augstskolā interesentus iepazīstinās arī Liepājas Universitātes (LiepU) Sabiedrisko attiecību daļas darbinieki, studenti un studiju programmu direktori.

Kā portālu informēja Liepājas Universitātes Sabiedrisko attiecību daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga, sogad Liepājas Universitātes stendā studiju programmas "Jauno mediju māksla" bakalaura un maģistra studenti izstādes apmeklētājiem rādīs studiju procesā veidotas filmas, interaktīvas video/ audio instalācijas, kā arī būs iespēja izspēlēt studentu veidotas spēles. Spēles spēlēt un laimēt dažādas balviņas piedāvās arī bakalaura studiju programmas "Datorzinātne" studenti.

Universitātes stendā potenciālie studenti varēs piedalīties izlozē un laimēt ielūgumus uz kādu no Liepājas teātra izrādēm (pēc izvēles) šajā sezonā, lielkoncertu "Liepāja svin", kas notiks 17. martā, vai biļetes uz festivālu "Summer Sound Liepāja 2012", kas notiks 6. – 7. jūlijam. Ikviens varēs uzzināt sev interesējošo informāciju par Liepājas Universitāti, saņemt informatīvos bukletus un konsultācijas par piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm no dažādu studiju programmu studentiem.

Interesenti, kuriem nebūs iespēja apmeklēt izstādi, informatīvos materiālus par LiepU piedāvātajām studiju programmām pēc izstādes varēs saņemt LiepU Sabiedrisko attiecību daļā, Lielā ielā 14, 116. telpā, vai arī Informācijas dienā, kas notiks 14. aprīlī pulksten 11.