No 15.decembra līdz 15.janvārim Liepājas Universitāte (LiepU) aicina ziedot nepieciešamās mantas Liepājā dzīvojošajiem ukraiņiem un tiem, kas atrodas frontē, aģentūru LETA informēja LiepU mārketinga speciāliste Ieva Maisiņa.

Akcija tiek organizēta kopā ar labdarības organizāciju "Tabitas sirds" un biedrību "Tavi draugi".

Labdarības akcijai organizatori aicina ziedot dažādas nepieciešamās lietas ukraiņiem, kuri kara dēļ atrodas Liepājā, gan arī tiem, kuri cīnās Ukrainā.

Tiem, kas cīnās pret ienaidnieku Ukrainā, ir nepieciešamas gan parastās vilnas zeķes, gan pogājamās zeķes. Tās ieteicams adīt no tīras vilnas, pretējā gadījumā lielā karstumā tās var piekust pie miesas. Liepājā dzīvojošiem ukraiņiem ir nepieciešamas higiēnas preces, kā arī bieži tiek lūgti katli, pannas, galda un virtuves piederumi, kā arī bļodiņas. Aicinām ziedot kādu našķi, ko iespējams uzglabāt ilgāku laiku, ziemas apavus un ziemas apģērbu.

LiepU, Lielā ielā 14, ir atvērta katru darba dienu no pulksten 7.30 līdz 21, sestdienās no pulksten 7.30 līdz 19.30. 23.decembrī tā būs atvērta no pulksten 8 līdz 17. Ziemassvētkos ēka būs slēgta. Savukārt laikā no 27.decembra līdz 30.decembrim darba laiks būs no pulksten 9 līdz 15.

Tos iedzīvotājus, kuri dažādu apstākļu dēļ savu ziedojumu nevar atstāt LiepU, organizatori aicina vilnas zeķes un citus adījumus sūtīt pa pastu (pasta izdevumi tiks atmaksāti), norādot, ka ziedojums ir akcijai "Adījumi". Ziedojumus Liepājā dzīvojošajiem ukraiņiem pieņem "Tabitas sirds" darba laiks Liepāja, Imantas iela 7, ir otrdienās no pulksten 10 līdz 17.