Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Tavi draugi" aicina liepājniekus turpināt atbalstīt ukraiņu tautu cīņā par brīvību, iesaistīties akcijā un ziedot sveces un parafīnu ierakumu sveču izgatavošanai Ukrainas aizstāvju vajadzībām. Ziedojumu kastes sveču nodošanai pieejamas Liepājas Latviešu biedrības nama vestibilā, Rožu laukumā 5/6.

Ikviens liepājnieks aicināts ziedot pēc svētkiem izlietotās sveces un parafīnu, no kā tiks izgatavotas ierakumu sveces, kas tiks nogādātas Ukrainas valsts aizstāvjiem, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Sveču un parafīna akcija noritēs tik ilgi, kamēr Ukrainas valsts aizstāvjiem būs nepieciešamība pēc ierakuma svecēm. Pēc skolēnu brīvlaika beigām akcijā tiks iesaistītas arī Liepājas izglītības iestādes. Tāpat sveces un parafīnu var nodot arī kafejnīcā "Vējš Cafe", Graudu ielā 45–1, Liepājā.

Jau informēts, ka novembra nogalē sveču izgatavošanas darbnīcās liepājnieki no saziedotajām 15 armijas kastēm jeb 200 kilogramiem sveču un parafīna nedēļas laikā izgatavoja 2000 ierakumu sveces, kas nogādātas Ukrainas valsts aizstāvjiem. Kopumā līdz šim liepājnieki saziedojuši jau vairāk nekā 250 kilogramus parafīna.

Vairāk par akcijas mērķi un norisi www.palidzibaukrainai.lv un www.facebook.com/tavidraugi. Kontaktpersona Liepājā – Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas veselības veicināšanas koordinētāja Renāte Kleina: renate.kleina@liepaja.lv, 29 691 072.