Kurzemes slimnīcās otrdien ārstējas 88 "Covid–19" pacienti, liecina slimnīcu sniegtā informācija, ziņo LETA.

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka otrdien slimnīcā ārstējas 55 "Covid–19" slimnieki, no kuriem pieci ievietoti Reanimācijas nodaļā. Dienu iepriekš slimnīcā bija 60 "Covid–19" pacientu.

Ar "Covid–19" saslimuši arī 56 Liepājas slimnīcas darbinieki, bet vēl četri atrodas karantīnā, sacīja Grase.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī otrdien ārstējas 33 "Covid–19" pacienti. Pēdējā diennaktī stacionēti pieci "Covid–19" pacienti, savukārt no slimnīcas izrakstīti divi.

Latvijā pagājušajā diennaktī stacionēti 127 "Covid–19" pacienti, tostarp desmit pārvesti, savukārt slimnīcās esošo "Covid–19" pacientu kopskaits sarucis līdz 1077, kas ir par 76 mazāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Lai gan kopējais slimnīcās ievietoto skaits sarucis, pagājušajā diennaktī stacionēto skaits bijis augstākais pēdējo divu nedēļu laikā.

No visiem stacionētajiem 972 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, kas ir par 80 pacientiem mazāk nekā pirmdien. Tikmēr smagā stāvoklī esošo "Covid–19" pacientu skaits kopš pirmdienas ir pieaudzis līdz 105 pacientiem, kas ir līdz šim lielākais šāda kondīcijā esošo pacientu skaits.

Pagājušajā diennaktī no slimnīcām izrakstīti 179 pacienti, tostarp desmit pārvesti, bet Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ziņoja, ka vakar vēl 12 "Covid–19" pacienti miruši.