Pirmdien, 9.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas (LPPP) svinīgā sanāksme par godu LPPP 25. gadadienai.

Kā portālu informēja pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš, svinīgās sēdes laikā darbiniekus un sadarbības partnerus uzrunāja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis, atskatoties uz Pašvaldības policijas vēsturi, kā arī priekšnieka vietnieks Uldis Novickis, kurš iezīmēja galvenās darbības jomas un izaicinājumus turpmākajam Pašvaldības policijas darbam.

Savu vēlmi kalpot sabiedrībai izteica un uzticību Liepājas pilsētas Pašvaldības policijai zvērēja četri jaunie Pašvaldības policijas darbinieki.

Svinīgās sēdes noslēgumā tika sumināti labākie policijas darbinieki. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekus ar muzikālu priekšnesumu sveica pūtēju orķestris "Liepāja".

1990.gada 9.novembrī Liepājas pilsētas Tautas deputātu padome 20.sasaukuma 4.sesijā pieņēma lēmumu "Par Kārtības policijas izveidošanu Liepājas pilsētā". Šis lēmums noteica, ka Liepājā ir jāizveido Liepājas pilsētas Kārtības policija. Tika apstiprināts tās nolikums, kurā iekļāva 16 veicamās funkcijas. Kārtības policijas pamatsastāvu veidoja 25 policisti. 1992.gada 7.februārī tiek pieņemts lēmums Liepājas pilsētas Kārtības policijas nosaukumu nomainīt uz "Liepājas pilsētas Municipālā policija". Savukārt, 1998.gada 4.jūnijā ar Liepājas pilsētas domes lēmumu Municipālās policijas nosaukums tiek mainīts uz pašreizējo, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija.

Šo 25 gadu laikā esam piedzīvojuši dažādas dzīves situācijas un esam izveidojušies par vienotu un spēcīgu kolektīvu. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas mērķis ir palicis nemainīgs – cilvēku drošība. Līdz ar to ir svarīgi turpināt pilnveidošanos, lai spētu nodrošināt liepājniekiem un Liepājas viesiem mierīgu ikdienu.