Šogad Liepājas partijas biedri visvairāk ziedojuši Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), nevis paši savai partijai, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informācija.

Liepājas partija šogad saņēmusi tikai divus ziedojumus – 500 eiro no Saeimas deputātes Aijas Barčas un 1000 eiro no Liepājas Reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas virsārsta Ivara Krastiņa, tātad kopā – 1500 eiro. Piemēram, pērn, pašvaldību vēlēšanu gadā, Liepājas partija gada pirmajos piecos mēnešos (līdz vēlēšanām) ziedojumos bija saņēmusi jau    30 090 eiro, bet līdz gada beigām – 35 615,93 eiro.

Savukārt Zaļo un zemnieku savienībai tūkstoti ziedojis Liepājas domes vicemērs Gunārs Ansiņš, ar divu dienu starpību divreiz pa tūkstotim – Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs un pilsētas deputāts Edvīns Striks, 500 eiro – Saeimas deputāts Valdis Skujiņš, 5000 eiro Liepājas mērs Uldis Sesks, bet uzņēmējs un Latvijas šaha fedrācijas prezidents Āris Ozoliņš – pat 15 000 eiro.

Kopā liepājnieki Zaļajiem zemniekiem šogad saziedojuši 23 500 eiro.