Piektdien, 20.maijā, savās mājās "Lielajā dzintarā" Liepājas simfoniskais orķestris (LSO) uzņēma ciemiņu – dāņu apavu ražotāju un tirgotāju "ecco" – ar dāvanām.

Apavu zīmola "ecco" pārstāvis Baltijas valstīs, kādreizējais liepājnieks Kaspars Daugalis bija sarūpējis dāvanu Liepājas Simfoniskajam orķestrim tā 135. jubilejā. Protams, dāvana ir ērtie, klasiskie "ecco" apavi – visiem gandrīz deviņdesmit mūziķiem, galvenajam diriģentam Atvaram Lakstīgalam (kurš tos tūdaļ arī uzlaikoja), valdes loceklim Uldim Lipskim un citām orķestra "publiskajām personām".

Zīmols "ecco"  pavisam nesen tirdzniecības namā "Kurzeme" atvēra firmas veikalu, bet orķestrim šī ir jubilejas sezona, tāpēc, kā portālam sacīja Daugalis, šis licies vispiemērotākais brīdis, lai īstenotu jau sen iecerēto ideju par dāvanu LSO.

Kaspars Daugalis Liepāju atstājis jau pasen – ap 2000.gadu, kad no laikraksta "Kursas Laiks" devies uz Rīgu studēt žurnālistiku. Galu galā tomēr nonācis sabiedrisko attiecību un mārketinga jomā, bet nu jau gadus piecus ir firmas "ecco" pārstāvis Baltijas valstīs.

Pasniedzot dāvanu, Kaspars pastāstīja, ka Liepājas orķestri pazīst jau no skolas sola, jo apmeklējis LSO rīkotos koncertus skolu jaunatnei.

Dāvanu saņēma Atvars Lakstīgala un Uldis Lipskis, kurš pateicās devējam, sakot, ka jebkuru dāvanu šajā jomā orķestris nemaz nebūtu pieņēmis, bet, "tā kā "ecco" apaviem piemīt tās pašas iezīmes, kas orķestrim, proti, kvalitāte un pieejamība, tad mēs ar prieku tos pieņemam".  

Pēc apdāvināšanas orķestra galvenais diriģents visus uzaicināja uz sezonas noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu, lai noklausītos Johanesa Brāmsa "Pirmo koncertu klavierēm un orķestrim", orķestra un pianista Vestarda Šimkus sniegumā.