Papildināts un precizēts viss teksts. Liepājas izglītības iestādēs patlaban konstatēti 43 saslimšanas gadījumi ar "Covid–19", aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Liepājas pirmsskolās izglītības iestādēs otrdien bija fiksēti 35 saslimšanas gadījumi ar "Covid–19" darbiniekiem, kā arī diviem bērniem. Meļķe piebilda, ka septiņu grupu bērni no dažādām pirmsskolas izglītības iestādēm patlaban ir karantīnā.

Skolās ar "Covid–19" saslimuši divi pedagogi un četri skolēni. Karantīnā ir viens pedagogs un trīs bērni, sacīja Meļķe.

LETA jau vēstīja, ka šogad līdz 8.februārim ar "Covid–19" saslimuši 863 bērnudārzu darbinieki, šodien, valdību informējot valdību par epidemioloģisko situāciju valstī, sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs ar "Covid–19" līdz šīs nedēļas sākumam bija saslimuši 275 darbinieki.

Visvairāk saslimšanas gadījumu gan valstī, gan Rīgā reģistrēts janvāra pēdējā nedēļā, kad attiecīgi valstī bija saslimuši 188, savukārt Rīgā – 69 bērnudārzu darbinieki.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, "Covid–19" bija nāves iemesls vienai pirmsskolas pedagoģei Balvu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Pīlādzītis".

Janvāra pēdējā nedēļā "Pīlādzītī" no 58 darbiniekiem astoņiem tika konstatēta saslimšana ar "Covid–19". Tāpat sasirdzis bija viens bērns. "Pīlādzītis" bija slēgts divas nedēļas.