Mobilo sakaru operators "Bite Latvija" Liepājā ir atvēris "Bites Jauno tehnoloģiju parku", kura izveidē un modernizācijā investēja 50 000 eiro, informē "Bite Latvija" pārstāve Una Ahuna-Ozola.

"Bites Jauno tehnoloģiju parks" atrodas Liepājā, Kārļa Zāles laukumā 8. Tehnoloģiju parkā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un izmēģināt vairākus desmitus dažādu mobilo ierīču, "gudro" risinājumu un aksesuāru.

Ahuna-Ozola stāstīja, ka modernizētais salons ir veidots atbilstoši "Bites Jauno tehnoloģiju parka" konceptam, proti, interaktīva vide, lai nodrošinātu ikvienam apmeklētājam vairāk iespēju iepazīt inovatīvas mobilās tehnoloģijas un gūt pozitīvu to lietošanas pieredzi. Līdz ar to tā platība, salīdzinot ar platību pirms rekonstrukcijas, pieaugusi par vairāk nekā trīs reizēm - ja iepriekš salons bijis aptuveni 30 kvadrātmetrus plašs, tad jaunā parka telpu ietilpība sasniedz 100 kvadrātmetrus plašs.

Arī šī koncepta salonā pieejamo produktu un pakalpojumu skaits ir ievērojami plašāks. Kā stāstīja Ahuna-Ozolam, tas nozīmē, ka ikvienam interesentam ir iespēja iepazīt un izmēģināt gan viedtālruņus, planšetdatorus un portatīvos datorus, gan arī dažādus praktiski noderīgus viedpalīgus, piemēram, bezvadu videonovērošanas kameras, bērnu drošības pulksteņus, fitnesa aproces, sporta pulksteņus, televizorus ar "Smart TV" funkciju, "gudros" putekļsūcējus, elektriskos skrejriteņus.

Tāpat šajā parkā apmeklētāji var saņemt "Bite Latvija" tehnoloģiju eksperta konsultācijas, tostarp ieteikumus piemērotāko ierīču izvēlei, praktiskus padomus ierīču un mobilo lietotņu efektīvai lietošanai. Eksperts nepieciešamības gadījumā ātri un droši pārnesīs klienta datus no vecā telefona uz jaunu un sagatavos jauno ierīci darbam.

"Bite Latvija" vadītājs Kaspars Buls sacīja, ka progresīva koncepta salonu atvēršana mobilo sakaru operatoram ir stratēģiski svarīga, jo tas ir viens no veidiem, kā radīt pozitīvu pieredzi un sniegt nepieciešamo atbalstu klientiem.

"Visā pasaulē nemitīgi kāpj mobilā interneta patēriņš un pieaug izmantoto ierīču skaits. Un jāatzīst, ka ikdienā arī liepājnieki un Kurzemes reģiona iedzīvotāji ir ļoti aktīvi mobilā interneta un ierīču izmantotāji, piemēram, salīdzinot ar šī gada sākumu, patērēto mobilo datu apjoms "Bite Latvijas" tīklā Liepājas pilsētā pieaudzis par aptuveni 28%, savukārt Liepājas rajonā - uz pusi. Iedzīvotāji Liepājas pilsētā ik dienu izmanto 10,5 terabaitu mobilo datu - ar šo mobilā interneta apjomu var veikt nepārtrauktu video zvanu divu mēnešu garumā saziņas platformā "Skype", papildus lejupielādējot 4000 mobilo lietotņu," informēja Buls.

Buls piebilda, ka, lai gan šis ir laiks, kad dažādas mūsdienu tehnoloģijas ir iespējams iegādāties internetā, uzņēmums joprojām redz klientu vēlmi noskatīto ierīci apskatīt un izmēģināt arī klātienē, vienlaikus saņemot praktiskus padomus tās lietošanā. Viņš uzsvēra, ka jaunatklātajā tehnoloģiju parkā būs pieejami arī pilna servisa pakalpojumi biznesa klientiem, kuru darbībā modernās tehnoloģijas ir kļuvušas īpaši nozīmīgas, sevišķi aizvadītajos mēnešos.

Kopumā "Bite Latvija" visā Latvijā ir 32 klientu apkalpošanas saloni un, līdz ar jaunā koncepta salona atklāšanu Liepājā, 8 "Bites Jauno tehnoloģiju parki", kas atrodas arī lielākajos tirdzniecības centros Rīgā ("Akropole", "Alfa", "Domina Shopping", "Origo", "Rīga plaza" un "Spice") un Daugavpilī ("Ditton").

"Bite Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 115,376 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 82,8% un bija 27,35 miljoni eiro.

"Bite Latvija" reģistrēta 2005.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 99,085 miljoni eiro. "Bite Latvija" 100% kapitāldaļas pieder "Bite Lietuva", kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas "Providence Equity Partners" uzņēmums.