Liepājā, veidojot vakcinācijas punktus, ņems vērā mikrorajonu principu, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Viņa stāstīja, ka galvenais nosacījums vakcinācijas centru ierīkošanai, lai tie būtu ērti pieejami ikvienam Liepājas iedzīvotājam. "Pašlaik ir izskatīti vairāki varianti, un tuvāko dienu laikā konkrētās vietas klātienē apskatīs pašvaldības speciālisti. Nākamnedēļ tiks pieņems lēmums par to, kuras pašvaldības ēkas atvēlēt vakcinācijas punktiem," norādīja Lazdāne.

Viņa uzsvēra, ka Liepājas Latviešu biedrības namā, kā to ceturtdien valdības sēdē bija plānojis Vakcinācijas projekta birojs, šis punkts netiks ierīkots.

Jau ziņots, ka Veselības ministrijas uz ceturtdienas valdības sēdi sagatavotā prezentācija liecina, ka liela mēroga vakcinācijas pret "Covid-19" centru izveidei iezīmētas kopumā 20 pilsētas.

Liela mēroga vakcinācijas centri reģionos varētu sākt darbu 1.aprīlī, iepriekš sacīja Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča. Viņa piebilda, ka ar pašvaldībām par liela mēroga vakcinācijas centru izveidi jau panākta vienošanās, kamēr ar mazāko centru pašvaldībām sarunas vēl nav notikušas.