Arī Liepājas masu vakcinācijas centrā piektdien savakcinēti jau vairāk nekā 100 izglītības iestāžu darbinieku, aģentūru LETA informēja pilsētas pašvaldības pārstāve Zita Lazdāne.

"Kā jau skolotāji – disciplinēti un katrs sava paredzētajā laika nāk, tādēļ vakcinācijas process norit raiti," sacīja Lazdāne, piebilstot, ka plānots savakcinēt 700 izglītības iestāžu darbiniekus.

Kā vēstīts, Liepājas masu vakcinācijas centrā pret "Covid–19" šodien tiek vakcinēti Liepājas izglītības iestāžu, tostarp pirmsskolas, vispārizglītojošās, profesionālās un cita veida izglītības iestāžu darbinieki.

Plānots, ka dienas laikā tiks savakcinēti visi Liepājā esošie pedagogi, kuri strādā klātienē ar skolēniem un kuri vēlas saņemt vakcīnu. Visus pedagogus vakcinēs ar "Pfizer"/"BioNTech" ražoto vakcīnu.

Savukārt rīt masu vakcinācijas centra Liepājas Olimpiskajā centrā darba laiks būs no plkst.9 līdz 17 vai līdz brīdim, kad beigsies aptuveni 800 "AstraZeneca" vakcīnas.

Sestdien masu vakcinācijas centrā būs dzīvā rinda, kas nozīmē, ka cilvēkiem nekur nav jāpiesakās, vien jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, jādodas uz Liepājas Olimpisko centru un jāstāv rindā, sacīja Lazdāne.

Vakcīna pasargā no simptomātiskas saslimšanas ar "Covid–19", un tā ir visu kopīga iespēja uzveikt pandēmiju un atgriezties pie ierastā dzīves ritma, atgādināja pašvaldības pārstāve.

Vakcinācija paredzēta pieaugušajiem – sākot no 18 gadu vecuma.