Kā portālu iriepaja.lv informēja pilsētas domē, arī piektdien, 17. aprīlī, ar koronavīrusu "Covid – 19" saslimušo skaits joprojām ir tāds pats, kāds bija pirms nedēļas – 19.


Kā jau vēstīts, Lieldienu laikā inficēto skaits palielinājās par vienu personu.


Arī Liepājas reģionālajā slimnīcā joprojām nav stacionēts neviens ar koronavīrusu inficētais pacients, pastāstīja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.


Jau vēstīts, ka pēdējā diennaktī Latvijā "Covid-19" apstiprināts vēl septiņiem iedzīvotājiem, tādējādi, kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati, līdz šim infekcija konstatēta 682 cilvēkiem.

Latvijā līdz šim veikti pavisam 32 837 izmeklējumi.

Patlaban stacionārā atrodas 42 pacienti, tostarp viens jauns gadījums pēdējā diennaktī. No šiem pacientiem 37 ir ar vidēju slimības gaitu, bet pieci ar smagu. No stacionāra līdz šim izrakstīts 61 pacients. No "Covid-19" Latvijā līdz šim ir izveseļojušies 88 pacienti.


Papildināts. Arī sestdien no rīta dati nebija mainījušies, piektdien testēto iedzīvotāju skaitā nebija neviena liepājnieka, portālu irliepaja.lv informēja pilsētas domē. Brīvdienās Liepājas mobilais koronavīrusa testu punkts nestrādāja, un darbu atsāks pirmdien, tāpēc pirmās ziņas par tajā veiktajiem testiem būs tikai otrdien.