Izvērtējot pasta pakalpojumu izmantošanas aktuālās tendences un klientu vēlmes Liepājā, sūtījumu ērtākai un ātrākai saņemšanai Liepājā darbu sācis īpašs izsniegšanas punkts, kas paredzēts klientiem, kuri līdz šim sūtījumus saņēma Liepājas 12.pasta nodaļā Kūrmājas prospektā 8/10.

Turpmāk "Latvijas pasts" klientiem, kuru adrešu pasta indekss ir LV-3412 un LV-3401, visa veida vienkāršo un ierakstīto sūtījumu izsniegšana tiks nodrošināta Pasta ielā 4. Jaunais izsniegšanas punkts ir mūsdienīgi dizainēts, un tajā darbojas klientu plūsmas vadības sistēma, radot visas nepieciešamās ērtības, lai klienti varētu ātri saņemt savus sūtījumus, kas īpaši būtiski ir arī kontekstā ar "Covid-19" izplatības ierobežošanu.

Jaunā "Latvijas pasts" pakalpojumu sniegšanas vieta Liepājā paredzēta sūtījumu izsniegšanai, tādējādi paātrinot klientu apkalpošanas procesu un nodrošinot maksimālas ērtības klientiem, kam vajag operatīvi saņemt sūtījumu un nav nepieciešami citi pasta pakalpojumi. Izsniegšanas punktā sūtījumus var arī nosūtīt, kā arī iegādāties tiem nepieciešamo iepakojumu – aploksnes un kastes – un apmaksas zīmes – pastmarkas. Savukārt visus pārējos pasta pakalpojumus arī turpmāk būs iespējams saņemt Liepājas 12.pasta nodaļā vai jebkurā citā klientam ērtākajā Liepājas pasta nodaļā.


Jaunais sūtījumu izsniegšanas punkts Pasta ielā 4 darbojas pirmdienās–piektdienās no pulksten 8 līdz 18 un sestdienās no pulksten 10 līdz 14. Tam ir mūsdienīgs, klientiem draudzīgs dizains, un sūtījumu izsniegšana tiek organizēta no divām kases sistēmām,  veicinot maksimāli ātru apkalpošanu.

Sūtījumu izsniegšanas punkts ir aprīkots arī ar klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē apmeklētāju kustību uz vietas un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar Latvijas Pasta mobilās lietotnes starpniecību. Šī iespēja palīdz maksimāli ievērot drošības normas, lai nebūtu jāuzkavējas izsniegšanas punktā un ļaujot ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Vairāk informācijas par attālināto pieteikšanos te.

Liepājas iedzīvotāji sūtījumu saņemšanai ērti var izmantot arī "Latvijas pasts" pakomātus: t/c "Ezerkrasts" Ganību ielā 175/177 un t/c "XL Sala" Klaipēdas ielā 62. Sīkāka informācija par pakomātu sūtījumiem pieejama te. Tāpat sūtījumu saņemšanai var izmantot "Circle-K" degvielas uzpildes stacijas – Cukura ielā 3, Ganību ielā 171 un Esperanto ielā 2/8. Papildu informācija par sūtījuma saņemšanas iespējām Cirkle-K pieejama šeit.

"Latvijas pasts" aicina klientus būt saprotošiem un, dodoties uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, stingri ievērot visus drošības pasākumus – neapmeklēt to ar slimības simptomiem, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, savu kārtu uzgaidīt ārpusē, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu.

"Latvijas pasts" pēdējos gados aktīvi īsteno pasta pakalpojumu servisa un pasta pakalpojumu sniegšanas vietu vides modernizācijas darbus.