Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 28.martā, reģionālajā vizītē apmeklēs Liepāju un Grobiņu, informē ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Liene Užule.

Vizītes ietvaros U.Augulis viesosies Liepājas pašvaldībā, kur tiksies ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un citām amatpersonām, kā arī  Sociālā dienesta vadību un darbiniekiem. Tikšanās laikā plānots pārrunāt nodarbinātības jautājumus, sociālo pakalpojumu attīstības iespējas, plānoto atbalstu daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālās uzņēmējdarbības ieviešanas iespējas.

Labklājības ministrs apmeklēs arī Liepājas pilsētas Sociālo dienestu un Liepājas Neredzīgo biedrību, lai iepazītos ar iestāžu darbu. Tāpat U.Augulis viesosies Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālajā nodaļā, lai tiktos ar iestāžu vadību un darbiniekiem.

Savukārt dienas izskaņā labklājības ministrs apmeklēs Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiāli "Liepāja", kur ar vadību pārrunās iestādes ikdienas darbu.

Reģionālās vizītes noslēgumā U.Augulis dosies uz Grobiņas pašvaldību, kur ar Grobiņas domes priekšsēdētāju Aivaru Priedolu un pašvaldības darbiniekiem diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.