Kurzemes NVO centrs sadarbībā ar Liepājas Poļu biedrību "Vanda" aicina piedalīties Līderu akadēmijā Liepājā, kuras mērķis ir biedrību aktīvo līderu kapacitātes celšana, motivēšana, iedrošināšana kopīgām pilsoniskām aktivitātēm, īpaši līdzdalībai valsts/pašvaldības pārvaldē.

Šīs aktivitātes ietvaros dalībnieki tiek aicināti piedalīties nodarbībās, kurās būs iespējams papildināt zināšanas par šādām tēmām:
• Ilze Jēče un Santa Krastiņa "Nodarbība par aktīvas kopienas veidošanu un sevis izzināšanu";
• Maija Jankovska "Pilsoniskās sabiedrības loma demokrātiskā valstī. Līdzdalība. Pašvaldības darbības principi un iedzīvotāju līdzdalība pašvaldības darbā";
• Evija van Der Bīka "Organizācijas līderim nepieciešamo iemaņu attīstīšana ";
• Reinis Ziļevs "Komandas veidošana: Dzīvnieku fermas metode".

Apmācību rezultātā dalībniekiem jāīsteno Pilsoniska iniciatīva, kuras realizēšanai tiek piešķirts līdzfinansējums.
Apmācībās var pieteikties gan NVO pārstāvji, gan jebkurš Liepājas aktīvais iedzīvotājs, kurš ir ieinteresēts savā un sava novada izaugsmē.

Nodarbības norisināsies Liepājā, Vecā Ostmalā 24, 5.stāvā:
30.septembrī pulksten 10.00 – 13.00;
9.oktobrī pulksten 14.30 – 17.30;
12. un 19.oktobrī pulksten 15.00 – 18.00

Reģistrēšanās un vairāk informācijas: rakstot ritite@inbox.lv, vai zvanot 26544088 (Rita).

Informējam, ka pieteikšanās notiek uz visu apmācību ciklu. Piesakoties, dalībnieks apņemas piedalīties visās paredzētajās nodarbībās, kā arī Pilsoniskās iniciatīvas īstenošanā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nenokavē iespēju un piesakies.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.