Pašvaldība ir devusi atļauju biedrībai "Liepājas Krievu kopiena" 9.maijā Liepājā rīkot koncertu un uguņošanu, informē aģentūra LETA.

Izklaides pasākums, ko paši organizatori iesniegumā domei dēvē par koncertu un uguņošanu "par godu uzvaras Otrajā pasaules karā 72.gadadienai", notiks laukumā pie pieminekļa bojā gājušajiem zvejniekiem un jūrniekiem Kūrmājas prospekta galā. Koncerts sāksies pulksten.20, bet aptuveni septiņas minūtes ilga uguņošana paredzēta ap pulksten 22.45.

Liepājas Krievu kopienas rīkoti pasākumi notiek arī dienas pirmajā pusē. Pulksten11 notika ziedu un vainagu nolikšana, kā arī svētku mītiņš un kara veterānu sveikšana pie Liepājas aizstāvju pieminekļa. Pasākumā piedalījās gan partijas "Saskaņa" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators un Saeimas deputāts Valērijs Agešins, gan jaundibinātās partijas "Liepāja kvadrātā" priekšsēdētāja vietnieks un Liepājas krievu kopienas vadītājs Romāns Miloslavskis, kā arī bijušais Liepājas krievu kopienas vadītājs Valērijs Kravcovs un bijušais partijas "Par dzimto valodu!" līderis, krievu nacionālradikālis Jevgeņijs Osipovs. Piemiņas pasākumi bija paredzēti arī pulksten12.15 pie memoriālās sienas Zaļajā birzī un pulksten 13.30 kapos Rucavā.