Deputāti oktobra domes sēdē akceptēja SIA "Lielais Dzintars" lūgumu atļaut iznomāt sestā stāva telpu "Civita Nova" regulārām deju nodarbībām, tostarp ratiņdejām.

Zāle, kas atrodas 6.stāvā un līdz šim galvenokārt tika iznomāta korporatīviem sarīkojumiem, piemēram, septembrī tur notika Egona Līva balvas pasniegšana, tagad kalpos arī savam sākotnējam mērķim, proti, deju nodarbībām. Zāle tiek dēvēta arī par spoguļzāli, jo tajā ir spoguļu siena, kas nepieciešama šādām nodarbībām, kā arī telpā ieklāta speciāla deju grīda.

Kā deputātiem skaidroja SIA "Lielais Dzintars" valdes loceklis Timurs Tomsons, iznomājot zāli un tehniskās iekārtas regulāriem treniņiem, koncertzālei ir iespēja papildināt savu budžetu.

Pēc Tomsona sacītā, plānots, ka "Lielā Dzintara" budžeta ieņēmumi gada laikā pieaugs par vismaz 7000 eiro, bet turpmākajos gados, realizējot mārketinga aktivitātes, ieņēmumi varētu sasniegt līdz 20 000 eiro gadā.

Deju studijas "Civita Nova" telpās kopš 10.septembra jau notiek regulāras nodarbības "Darja Dance Studio" dejotājiem – gan mazajiem, gan pieaugušajiem, irliepaja.lv informēja koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītāja Santa Margeviča.

Interesi par iespējām izmantot zāli izrādījuši arī citi sarīkojumu deju grupu vadītāji, jo pieprasījums pēc zāles ar sarīkojumu dejām atbilstošu grīdas segumu Liepājā ir lielāks nekā piedāvājums.