Liepājas Bērnu un jauniešu centrs izsludina konkursu uz struktūrvienības "Jauniešu māja" vadītāja vietu, informē Liepājas  Izglītības pārvalde.

Līdzšinējā "Jauniešu mājas" vadītāja Inga Laugale pārtrauks darba attiecības no 2. maija, jo nolēmusi pieņemt jaunus izaicinājumus.  

Inga Laugale vadīja "Jauniešu māju" no 2017. gada 2. oktobra, šajā laikā īstenojot virkni jaunu,  interesantu un vērtīgu pasākumu, kas pulcējuši arvien lielāku skaitu jauniešu. Inga Laugale veicinājusi arī sadarbību starp jauniešiem, NVO, pašvaldības amatpersonām, politiķiem un citiem sadarbības partneriem, viņas vadībā īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras nacionālā līmeņa projekts "Darba ar jaunatni kvalitātes celšana pašvaldībā".  

Konkursā aicināti piedalīties  jauni, enerģiski cilvēki, kuriem ir pieredze darbā ar jauniešiem, kuri spēj strādāt komandā un gatavi vadīt "Jauniešu mājas" komandu. Pretendentiem jāpiemīt arī labām komunikācijas un organizatora spējām, jābūt pieredzei neformālajā izglītībā un prasmēm strādāt ar sociālajiem tīkliem un veikt  informācijas apstrādi, tāpat jāpārvalda arī angļu valoda labā līmenī.

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2019. gada 23. aprīlim, CV un motivācijas vēstuli sūtot uz e-pastu: diana.dzerina@liepaja.edu.lv; tālrunis informācijai: 63427483.