Noslēdzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no trešdienas, 10. jūnija, tiks atjaunoti 1. autobusa maršruta reisi, kas turpmāk atkal tiks izpildīti pēc kustības saraksta, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports”.

Līdz ar šo reisu atsākšanas ieviestie papildreisi 6A un 3. maršrutā vairs netiks veikti. Papildreisi bija ieviesti trīs 6A maršruta reisiem – “M. Ķempes iela - Biznesa centrs” 4.58 un 7.08, “Biznesa centrs – M. Ķempes iela” 15.25, kā arī vienam 3. maršruta reisam "P. Brieža iela – M.Ķempes iela" 6.19. Šie reisi turpmāk tiks izpildīti tāpat kā pirms ārkārtējās situācijas ieviešanas.

Neskatoties uz vairāku ierobežojumu mazināšanos, iedzīvotāji joprojām tiek aicināti izturēties atbildīgi, sargājot sevi un citus sabiedrības locekļus. Tāpat pasažieri aicināti joprojām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu. Atgādinām, ka drošības apsvērumu dēļ visa valstī ir obligāta prasība visiem pasažieriem sabiedriskajā transportā valkāt mutes un deguna aizsegu.