Piektdien, 5.augustā, Liepājas pludmalē "Red Sun Buffet" pludmales telpās norisinājās pasākums "Summer Un-rest" – vienuviet Liepājā tikās pārstāvji no informācijas tehnoloģiju (IT), biznesa un radošajām kopienām. Liepājā jau vairākus gadus ir aktīva IT kopiena, kas regulāri tiekas "IT Waffle Meetup" tīklošanās pasākumos un, kā jau visi, reizi gadā atzīmē dzimšanas dienu. Kā ierasts, svinības notiek sadarbībā ar Liepājas biznesa un radošajām kopienām. Šogad kopienas 4. dzimšanas dienas ballīte notika Liepājas pludmalē, kur pasākumu bagātināja gan vērtīgi pieredzes stāsti, gan gardi dzērieni un tehnoloģiju demonstrējumi, informē "Digitālo inovāciju parka" IT projektu vadītājs Nils Kuncītis.

Biedrība "Digitālo inovāciju parks" ir informācijas tehnoloģiju (IT) kopienas virzītājspēks Liepājā, un jau vairākus gadus kopīgi rīko dažādus IT kopienas pasākumus, tajā skaitā, "IT Waffle Meetup" tikšanos, kas IT jomas vēstneses Agates Ambultes vadībā pulcē entuziastus un speciālistus neformālākā gaisotnē. Apvienojot šo pasākumu ar konferenci "IT diena Liepājā", "Summer Un-rest" ietvēra sevī Latvijā pazīstamu personu runas par tehnoloģijām, biznesu un radošumu, liekot īpašu uzsvaru uz to, kā iesākt savu tehnoloģiju biznesu un kā piesaistīt finanses veiksmīgam startam un tālākai idejas attīstībai.

Ar savu pieredzi dalījās lektori, kuri ir veiksmīgu Latvijas uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kā arī cilvēki, kuri lieliski orientējas jaunākajās tehnoloģijas, spējuši piesaistīt savām idejām lielas investīcijas un ir savas nozares viedokļa līderi un pazīstamas personības: Anna Andersone (Riga TechGirls), Guntis Čoders (Accenture), Olga Barreto Gonsalvesa (Startin.LV), Kristaps Skutelis (TestDevLab), Egita Poļanska (StartUp Wise Guys), Ernests Štāls, ("Starwatcher.io", "TechChill"), Māris Daģis ("Sellfy"), Rolands Mesters ("Nordigen"), Helmuts Bēms ("Sonarworks") un Raimonds Kulbergs ("BadIdeas Fund").

Tāpat pasākumā bija iespēja arī iepazīt Liepājas IT kopienas – klāt bija pārstāvji no "IT Waffle Meetup", "Liepaja TechGirls", Liepājas Tehnoloģiju klastera, LIAA Liepājas Biznesa inkubatora un Tehnoloģiju biznesa centra, "Coworking Liepāja", Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes un Mākslas pētījumu laboratorijas (MPLab).