Lai nodrošinātu kvalitatīvu un regulāru fizisko aktivitāti pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 54 līdz 63 gadiem, iedzīvotāji aicināti pieteikties jaunajam vingrošanas nodarbību ciklam, kas tiks uzsākts 4. septembrī, informē dome.


Bezmaksas vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem no 54 gadu vecuma līdz 63 gadu vecumam norisināsies divās grupās Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC), Brīvības ielā 39.

Pirmās divas nedēļas nodarbības abām grupām norisināsies piektdienā – 4. septembrī un 11. septembrī. Šīs abas piektdienas viena grupa vingros pulksten 10 un otra grupa pulksten 11.15.

Savukārt no 15. septembra un turpmāk abas grupas vingros otrdienās un ceturtdienās pulksten 10 un pulksten 11.15.

Nodarbības norisināsies LOC Saules zālē. Nodarbības vadīs fizioterapeite Solveiga Rozentāle. Iedzīvotāji minētajā vecuma grupā aicināti pieteikties uz sev vēlamo nodarbības laiku, zvanot vai sūtot sms trenerei uz tālruni 29 742 832. Nodarbības apmeklēt var tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Priekšroka tiek dota iedzīvotājiem, kuri vēl nav piedalījušies bezmaksas vingrošanas nodarbībās.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību un līdzsvaru, koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, uzlabojot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzmanību vingrošanas grupas dalībniekiem un ievērotu epidemioloģiskās drošības pasākumus, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Viena grupa vingros četrus mēnešus. Uz nodarbību jāņem līdzi savs paklājiņš un dvielis. 

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro zemāk esošie noteikumi:


neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes;
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem;
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās;
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību;
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi;
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību;
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.


Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, e-pasts: veseliba@liepaja.lv, tālr. 63 404 747