Lai veicinātu kustību prieku un sniegtu iespēju vingrot mājas apstākļos arī "Covid-19" pandēmijas laikā, iedzīvotāji vecumā no 54 līdz 63 gadiem aicināti pievienoties vingrošanas nodarbībām tiešsaistē, platformā Zoom. Nodarbības vadīs fizioterapeite Solveiga Rozentāle, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nodarbības tiešsaistē notiks pirmdienās un trešdienās pulksten 18.00, kā arī piektdienās pulksten 10.00. Pirmā tiešsaistes nodarbība Zoom platformā notiks šo piektdien, 8.janvārī, pulksten 10.00.

Lai pievienotos nodarbībām tiešsaistē, nepieciešams:
– Nosūtīt pieteikumu Whatsapp vai SMS veidā fizioterapeitei Solveigai Rozentālei uz tālruni 2 97 42 832, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi;
– Savā datorā vai viedierīcē lejupielādēt Zoom.us programmu;

Pirms katras nodarbības tiks nosūtīta saite, uz kuras uzspiežot un ievadot pieejas datus, varēs pievienoties nodarbībai. Vingrošanai nepieciešams ērts apģērbs un paklājiņš.

Nodarbības plānotas zemā intensitātē ar mērķi izkustināt locītavas, trenēt lokanību un līdzsvaru, koordināciju, veikt vispārēju ķermeņa izkustināšanu, uzlabojot fizisko un garīgo labsajūtu. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, īpaši vēršot uzmanību muguras pareizai izkustināšanai un tās veselības uzturēšanai. Nodarbību laikā, ja būs ieslēgta kamera, nodarbību vadītājai būs iespēja redzēt un nepieciešamības gadījumā koriģēt izpildāmos vingrinājumus.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.
Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, veseliba@liepaja.lv.