Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Nūjo ar vēju" aicina apgūt nūjošanas pamatus sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā, informē pašvaldība.

Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai nostiprinātu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors palīdzēs identificēt un koriģēt kļūdas nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākā nūjošanā. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām.

Viens nodarbību cikls sastāvēs no trīs praktiskajām nodarbībām, kur katrai nodarbībai būs savi uzdevumi, lai, izejot trīs nodarbību ciklu, dalībnieks varētu nūjot patstāvīgi. Kopā norisināsies pieci nodarbību cikli:

1. nodarbību cikls: 2., 7., 9. jūnijā,
2. nodarbību cikls: 14.,16.,18. jūnijā,
3. nodarbību cikls: 21., 28., 30. jūnijā.

Nodarbības sāksies pulksten 18 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta: Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums 1 stunda. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

Atlikušie divi nodarbību cikli norisināsies augustā, par tiem tiks izsludināta atsevišķa pieteikšanās jūlija beigās.

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem, vietu skaits nodarbībā ir ierobežots – 10 cilvēki un instruktors. Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, rakstot īsziņu uz numuru 26 462 030 (Benita), norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu (1., 2. vai 3.).

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nūjošanas metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai.  

Atgādinām, ka uz nodarbību var ierasties tikai, iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu.

Atgādinām, ka, apmeklējot nodarbības, obligāti jāievēro šie noteikumi:
neapmeklē nodarbības, ja parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes,
ievēro 2 m distanci no citiem nodarbību apmeklētājiem,
ierašanās uz nodarbību tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās,
jāizvairās no drūzmēšanās, ierodoties un pametot nodarbību,
nodarbības apmeklēt nevar, ja uz personu attiecas pašizolācijas, izolācijas vai karantīnas nosacījumi,
izvērtē savu veselības stāvokli, pirms apmeklē nodarbību,
nodarbību vadītājs ir tiesīgs atteikt nodarbību personai, kas nav ievērojusi noteikumus.
Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot uz veseliba@liepaja.lv

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.