Priecājoties par Latvijas hokeja komandas lieliskajiem panākumiem čempionātā un to, ka rīt plānota spēle ar Kanādu, sestdien, 27.maijā no pulksten 14 Grobiņas pilsētas stadionā uz lielā ekrāna varēs sekot līdzi Latvijas un Kanādas pusfināla spēles tiešraidei, informē Dienvidkurzemes novada Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore. Būs skaļi un jaudīgi! Par uzvaru!

Kā jau esam informējuši, no 26. līdz 28.maijam Grobiņā norisināsies pilsētas svētki "Grobiņa skan!".

Svētki sāksies jau šovakar pulksten 19 ar svētku gājienu, kas noslēgsies pilsdrupās, kur pēc tam izskanēs  grupas "Menuets" koncerts.

Sestdien, 27.maijā svētku programma sāksies jau pulksten 8 ar loku šaušanas sacensībām Grobiņas stadionā.

Pulksten 9 sāksies pilsētas modināšana un pulksten 10 Lielais svētku tirgus Lielajā ielā.

Tam sekos dažādas citas aktivitātes, diemžēl no svētku programmas izņemtas vikingu liellaivu airēšanas sacensības, kam vajadzēja sākties pulksten 14.

Šogad Grobiņas pilsētas svētki ir apvienoti ar moto festivālu "Seeburg Bikerland".

Motociklisti Grobiņas stadionā sāks pulcēties pulksten 14. Būs bērnu vizināšana ar motocikliem, bet pulksten 17 sāksies parādes brauciens pa pilsētu, pēc kura gaidāms moto triāla šovs.

Turpinājumā būs dažādas aktivitātes un svētku sestdienas programma noslēgsies ar Aijas Andrejevas koncertu pilsdrupās, bet Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas stadionā koncertēs "AC/DC project", kam sekos balle abās vietās.

Svētdien, 28.maijā Grobiņas svētki noslēgsies ar grupas "Amber String" koncertu pulksten 12.30 Grobiņas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.