Sarakstu iesniedzis Liepājas domes deputāts, mūziķis un uzņēmējs Stīns Lorenss, kas kandidē no "Reģionu alianses" (RA) saraksta, kandidēs arī "Par dzimto valodu".

Liepājas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ildze Lagzdiņa informē, ka RA savu sarakstu iesniegusi vakar, 17.aprīlī, un tajā kopumā ir trīs kandidāti.

Kā noskaidroja portāls, bez Lorensa tajā ir arī mākslinieks un pedagogs Uldis Rubezis, kā arī Lorensa palīgs un „Fontaine Ent.” vadītājs Gustavs Pelēcis.

Savukārt šodien Liepājā saņemts Lindermana partijas "Par dzimto valodu" saraksts, kurā vienīgā kandidāte ir Jeļena Osipova, ziņo LETA.

Rīt kandidātu sarakstus iesniegt pieteikusies Liepājas mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija un "Kristīgi demokrātiskā savienība".

12.aprīlī Liepājā savu deputātu kandidātu sarakstu pirmais iesniedza "Saskaņas centrs" (SC), kurā ar pirmo numuru Liepājā startē Latvijas Veļas ražotāju asociācijas vadītājs Jurijs Hadarovičs. Kā otrie savu sarakstu iesniedza Reformu partijas (RP) pārstāvji – RP sarakstā pirmais kārtas numurs ir Liepājas domes deputātam un uzņēmuma "Liepājas papīrs" prezidentam Jānim Vilnītim. Gan SC, gan RP iesniegusi pilnu deputātu kandidātu sarakstu, kurā ir 18 kandidāti.

Partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL) saraksta kandidāte ar pirmo kārtas numuru Liepājā ir Liepājas domes deputāte juriste Elita Kosaka. PCTVL sarakstā Liepājā pavisam ir 11 deputātu kandidāti.