"Fontaine Delisnack" īpašnieks Stīns Lorenss, pazīstams arī kā Luijs Fonteins, informēja portālu irliepaja.lv, ka laikā līdz 18. decembrim viņa uzņēmums nolēmis īstenot akciju, lai atbalstītu Liepājas skolēnus.


Pēc Lorensa sacītā, Liepājā ir ap 180 ģimenēm, kurām trūkst līdzekļu, lai nodrošinātu saviem skolas vecuma bērniem šobrīd tik nepieciešamos datorus. Valsts piešķirtais atbalsts nav pietiekams, arī pašvaldība, kas cenšas palīdzēt ar tai pieejamiem resursiem, nesasniedz visus, kuriem vajadzīga palīdzība.


"Daudziem situācija ir neapskaužama. Ir neskaitāmas ģimenes, kurās ir divi un vairāk bērnu, bet katram iegādāties datoru nav iespējams. Neskaitāmi bērni pilda mājas darbus viedtālruņos vai planšetēs, kas nesniedz pilnvērtīgu mācīšanās procesu," norāda "Delisnack" īpašnieks.


Pēc Lorensa sacītā, akcijas mērķis ir par savāktajiem līdzekļiem iegādāties datorus skolēniem, kuriem tie nepieciešams.


"Kopā naudu krāsim no 18. novembra līdz 18. decembrim, lai uz Ziemassvētkiem varētu iepriecināt kādu Liepājas ģimeni. Jo vairāk ziedosim, jo vairāk ģimenes varēsim aplaimot," norāda Lorenss.


Atbalsts tiek īstenots tādā veidā, ka, pasūtot ēdienu "Fontaine Delisnack", no katras ēdienu piegādes, kas pārsniegs 15 eiro, viens eiro tiks ziedots labdarībai. Ēdienu var pasūtīt gan pa telefonu, gan izmantojot "Bolt Food" aplikāciju.


Iespēja ziedot papildu ir arī labdarībai izveidotajā ziedojumu kastē, kas atrodas klubā "Fontaine Palace".