„LMT Summer Sound”organizators Uldis Pabērzis šodien pasniedza mūzikas instrumentu – ģitāru – Liepājas Popa/Roka skolai, kas jūnija lietus plūdos zaudēja gandrīz visu savu aprīkojumu.

Skola no festivāla rīkotājiem saņēma akustisko ģitāru ar novēlējumiem Liepājā saglabāt un attīstīt izcilās mūzikas tradīcijas, kuras jūtamas arī „LMT Summer Sound” festivālā.

„Tas nav nejauši, ka festivāls notiek tieši Liepājā ar tās pludmali, vēja un roka dzimtenei raksturīgo gaisotni. Mēs gribam, lai tas viss turpinātos arī nākotnē, lai aug labs mūziķu papildinājums,” dāvinot instrumentu skolas vadītājam Gintam Purgailim, uzsvēra Pabērzis.

Ints Purgailis savukārt atzina, ka viņu, kā izbijušu rīdzinieku, pārsteigusi liepājnieku atsaucība, pamanot ķibeli un nekavējoties sniedzot palīdzību. „Tas rada pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa,” sacīja Purgailis.

"Festivāls iedvesmojas no Liepājas mūziķiem, un tie vienmēr ir veiksmīgi papildinājuši ievērojamo viesmākslinieku klāstu, šogad festivālā būs dzirdami vairāki Liepājas mūziķi – Ivo Fomins, Fēlikss Ķiģelis un grupa „Willow Farm”, norāda Pabērzis.

„Latvijas Mobilā telefona” piedāvātais LMT Summer Sound festivāls šogad norisināsies jau ceturto reizi. Festivālā viesosies vairāk nekā 25 dīdžeji un 20 mūziķu apvienības no Latvijas un ārvalstīm, tostarp "Pet Shop Boys", "Naughty Boy", Dons, Gacho un citi.

Divu dienu biļetes pieejamas visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā par 28 eiro. Komplekts, kurā ietilpst gan divu dienu biļete, gan ieejas biļete telšu pilsētiņā šobrīd maksā 35 eiro, pērkot atsevišķi telšu pilsētiņas ieejas biļeti, tā maksā 7 eiro. Vienas dienas biļetes cena ir 23 eiro. Īpašiem mūzikas baudītājiem tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 70 eiro. VIP biļeti iespējams iegādāties komplektā ar VIP autosstāvietas biļeti par 85 eiro.

Festivālam garšu piešķir A/S „Cēsu slus”, atbalsta Liepājas dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka „Radio SWH”.