Gaidot bērnu mīļākos svētkus, grupa "Pop Rok Kids" laidusi klajā svētkiem veltītu dziesmu "Ziemassvētki klāt". Dziesmai tapis bērnu pašu filmēts videoklips, kurā viņi kopā izrotā svētku eglīti.

Dziesma "Ziemassvētki klāt" ir par to, kā svētki pārņem pasauli un ikvienu no mums. Ziemassvētki ienāk katrā pilsētā un mājā, tiek iedegtas svētku lampiņas un rotāta egle, bet bērni gaida ilgi kārotās dāvanas. Tā ir par prieku, ko sagādā svētku gaidīšana un par to, ka Ziemassvētku vecītis iegriežas ikviena bērna mājās.

Dziesmas "Ziemassvētki klāt" ieraksts veikts Liepājas Pop/Rok skolā, teksta autore ir dzejniece Kristīne Austere, bet mūzikas autori grupa "Pop Rok Kids" un Gints Purgailis.

"Tas ir pārsteigums mūsu vecākiem, ģimenēm un draugiem Ziemassvētkos. Grupā "Pop Rok Kids" visi esam labi draugi un tiekoties katru nedēļu mēģinājumos, izdomājām, ka mēs kopā varētu izrotāt svētku eglīti, jo bez egles taču nav Ziemassvētki! Katrs atnesa savu rotājumu un pēc tam eglīti uzdāvinājām mūsu skolai," tā par video tapšanu stāsta mazais grupas bundzinieks Toms.

Jau šo sestdien Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē pulksten 17 notiks Liepājas Pop/Rok skolas rīkots koncerts "Poprokskolas Ziemassvētki", kurā būs iespēja dzirdēt arī grupu "Pop Rok Kids". Koncertā uzstāsies daudz talantīgu skolas audzēkņi, kā arī īpašais viesis Ivo Fomins. Skanēs skaistākās svētku melodijas, kuras nomainīs bundzinieku šovs un vairāki individuāli priekšnesumi. Pasākuma mazākos apmeklētājus sagaidīs Ziemassvētku vecītis, ar kuru būs iespēja arī nofotografēties. Biļetes nopērkamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.