Bērnu rokgrupa "Pop Rok Kids" laudusi klajā sava pirmā singla "Skolas Hits" videoklipu. Video filmēts Liepājā, kā arī Liepājas Pop/Rok skolā, kurā grupa izveidojusies.

"Pop Rok Kids" ir rokgrupa desmit bērnu sastāvā, kas darbojas mūziķa, ģitārista un Liepājas Pop/Rok skolas izveidotāja Ginta Purgaiļa vadībā. Kopā muzicējot vien nepilnu gadu, mazie talanti jau paspējuši kāpt uz vairāku jauno grupu konkursu un mūzikas festivālu skatuvēm. Pirmā grupas singla "Skolas Hits" teksta autore ir dzejniece Kristīne Austere, bet mūzikas autors Gints Purgailis. Tiesa, jau ar nākamās dziesmas publicēšanu būs iespēja dzirdēt pašu bērnu sacerētus dziesmu tekstus.

Dziesma "Skolas Hits" ir pirmais vēstnesis no bērnu rokgropas topošā debijas albuma, kuru plānots laist klajā nākamgad. Dziesmu var dēvēt par Liepājas Pop/Rok skolas himnu, jo tā ir par grupas izveidošanos un skolu kā satikšanās vietu. Videoklipā redzami visi grupas dalībnieki izklaidējamies Liepājas pludmalē, pilsētas parkā un skolā, kurā ikdienā kopā muzicē.

Gints Purgailis: "Vislielākais prieks un gandarījums ir redzēt, ka bērniem pašiem patīk tas, ko viņi dara. Šķiet, ka vecuma ziņā "Pop Rok Kids" ir jaunākā rokgrupa Latvijas mūzikas vēsturē, taču ideja par grupu ir nesusi negaidītus panākumus. Ik mirkli skolas telpās rodas kāds audzēkņu pašsacerēts skaņdarbs, bet šī ir pirmā reize, kad pašu sarakstīta dziesma nonāk līdz kvalitatīvam studijas skanējumam. Neizsakāms prieks dzirdēt, kā bērni ir saspēlējušies un muzikāli kopā auguši. Tā tikai turpināt!"

Dziesmas "Skolas Hits" ieraksts veikts Liepājas Pop/Rok skolas un Ivara Sudmaļa ierakstu studijās, miksēšana un māsterings – "Lauri Liivak" (Igaunija). Video tapis sadarbībā ar "Voyvi Production".