Kultūras un atpūtas vieta "Pegaza pagalms", kas pirmos pasākumus īstenoja 2022. gada vasaras nogalē, bet savas viesistabas durvis vēra šī gada februārī un ik mēnesi pulcē pie sevis gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus, aicina uz "Pegaza svētkiem '23" šīs nedēļas nogalē – 19. augustā. Visas dienas garumā apmeklētājiem tiks piedāvāta programma, kas iepriecinās kā ģimenes ar bērniem, tā pieaugušos, portālu informēja SIA "Liepaja Music" Valdes locekle un projektu vadītāja Irita Kalēja.

"Pegaza svētku" programma sāksies pulksten 12 ar "Pop Rok skolas" mazāko audzēkņu uzstāšanos skolotājas Montas Plūmes vadībā.

No pulksten 13 ikvienam būs iespēja tikt pie Lauras Ditkes hennas tetovējumiem, ļauties "Forest Designed" mākslinieces Katrīnas Kneses - Šmites sejas apgleznošanai, kā arī mācīties siet mezglu "pērtiķa dūrīte" kopā ar Ilzi Vainovsku.

No pulksten 14 līdz 16 pašus mazākos apmeklētājus iepriecinās Mārtiņa lielo ziepju burbuļu atrakcija, kuras laikā uzpūtīsim dažāda izmēra burbuļus. Tos noteikti drīkstēs ķert, noķert, likt kabatās un sabakstīt ar pirkstiem. Tāpat bērniem būs iespēja iejusties burbuļmeistaru lomā un uzpūst savu lielāko burbuli mūžā.

No pulksten 16 līdz 18 "Pegaza pagalmu" pieskandinās džeza mūzika. Mūs iepriecinās gan jaunie, talantīgie Liepājas džezmeņi Emīls Knubis, Marija Rebčinska un Marts Dreļs, gan arī Hāgas Karalisko Mūzikas akadēmiju absolvējušais trompetists Kristians Kalva, kas uzstāsies kopā ar Patrīciju Annu Doniņu, Eduardu Barisu, Tomu Valmieru un Rūdolfu Kolertu.

pulksten 18 Liepājas alus brūvētājs Filips Krieviņš stāstīs, rādīs, ļaus nodegustēt savu aizraušanos – "apiņ atkarību" – eilu brūvēšanu, sekojot pasaules tendencēm craft beer jomā. Viņš no 2019. gada beigām sāka vārīt pirmos alus jaunizveidotajā amatalus darītavā ar nosaukumu "PUTA Brewery". Šos alus raksturo arī īpašs mākslinieciskais noformējums iepakojumiem, par ko leposies Filipa komandas biedrene Elīna Strelita-Strēle.

Pulksten 19 kopā ar treneri Sabīni Čirkši ikvienam būs iespēja piedalīties "ZUMBA fitness" nodarbībā, kas būs pielāgota arī tiem, kas nekad nav nodarbojušies ar līdzīgām fiziskām aktivitātēm.

Pulksten 20 ļausimies smieklu devai. Ar stand-up komēdijas programmu uzstāsies divi no pieredzējušākajiem "Comedy Latvia" komiķiem Jānis Kreičmanis un Kalvis Troska. 2022. gada Latvijas Komēdijas balvā "Grābeklis" šie komiķi saņēma balvas – Jānis kļuva par "Gada joka" autoru, savukārt Kalvis kļuva par "Gada komiķi". Jāņa komēdija vienmēr asociējusies ar ikdienišķām likstām un pārpratumiem. Ikviens stāsts, par kuru Jānis joko, spēj atrast līdzības latvieša parastā ikdienā. Savukārt, Kalvis ir absurda komēdijas meistars. Viņa joku diapazons nav rāmjos ieliekams un ļauj klausītājiem brīnīties – kā no šī mēs nonācām šeit.

No pulksten 21 ļausimies jaunumam Liepājā – Video Silent Disco - klusajam pasākumam ar bezvadu austiņām. Īstu ballīti mums nodrošinās divi dīdžeji – DJ Brumo ar retro 70'-80'-90' mūziku un DJ Ralph ar mūsdienu House/EDM hītiem. ​Ieejas maksa un austiņu noma –  4 eiro.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook  un Instagram.