Nacionālā Apvienība "VL-TB/LNNK" politiķi Artūrs Butāns un Ilze Indriksone piedāvā Liepājas un tuvāko novadu skolēniem Ēnu dienas ietvaros iepazīties ar darbu Saeimā.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement Latvia" reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Pieteikumus iespējams sūtīt uz arturs.butans@saeima.lv. Pieteikumam jāsastāv no motivācijas vēstules, informācijas par dalībnieku un dalībnieka vecāku.

Informācija par dalībnieku: vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, e-pasta adrese, skola un klase. Informācija par vecāku: vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese. Vietu skaits šogad ir stingri ierobežots.

Vairāk par šo iespēju var uzzināt zvanot 26681596 (Artūrs Butāns), savukārt vairāk par Ēnu dienu var uzzināt enudiena.lv