Jau šo trešdien, 19.februārī, kultūras namā "Wiktorija" publikas rīcībā nonāks ideja, kas iecerēta kā platforma sarunām, diskusijām, vērtējumiem, kritikai un saturīgiem strīdiem par vēju pilsētā aktuālām tēmām, kas tādā vai citādā veidā neatstāj vienaldzīgus liepājniekus, Liepājas skartos, kā arī ikvienu, kam Liepāja nav tikai vārds kartē.

Diskusiju kluba "Punkts uz L" pirmās reizes tēma joprojām izraisa daudz viedokļu – koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" un gadiem neviennozīmīgi vērtētie notikumi saistībā ar centieniem augšāmcelt šo leģendāro vietu.

Daudzu gadu garumā jautājumi, idejas un iespējamie risinājumi atgriezt slavas virsotnēs koncertdārzu "Pūt, vējiņi!" attīstījušies dažādos virzienos, šobrīd vainagojušies ar konkrētu rekonstrukcijas projektu, izvērtēšanas stadijā esošu būvniecības iepirkumu un līdz galam neatrisinātiem jautājumiem par finansējumu.

Diskusijā solījuši piedalīties dažādi cilvēki, kas vienā, otrā vai citā veidā bijuši, ir un būs iesaistīti "Pūt, vējiņi!" jautājuma risināšanā, kuriem koncertdārza attīstība nav ļāvusi palikt vienaldzīgiem.

Lūkosim trešdienas vakarā uzzināt iespējami vairāk, saprast plašāk un precīzāk, lai raudzītu salikt punktus uz L un spītīgi turpinātu tiekties pēc labākas nākotnes pilsētā zem liepām.

Piedalīties, domāt un vērtēt gan topošo diskusiju klubu, gan konkrēto pirmās reizes tēmu aicināts ikviens. Sākums pulksten 19.

Sekot aktualitātēm saistībā ar diskusiju klubu iespējams Facebook lapā: www.facebook.com/punktsuzL