18. un 19. maijā dāņu koris "Gospel Unusual" Latvijā sniegs trīs koncertus. Viens no tiem notiks Rīgā, bet divi - Liepājā.  Ieeja uz visiem koncertiem būs bez maksas.

"Gospel unusual" pirmo reizi kopā sanāca 2000. gadā kādā Kopenhāgenas vecpilsētas baznīcā un kopš tā laika šis 32 dziedātāju kolektīvs uzstājušies neskaitāmos teātros, muzejos, baznīcās un Rosenborgas pilī Kopenhāgenā.

Visus korī dziedošos apvieno tieksme pēc kvalitatīvas un ritmiskas gospeļu mūzikas, veidojot spēcīgus aranžējumus un ejot līdzi mūsdienu gospeļu mūzikas tradīcijām. Kora vadītāji gadu gaitā panākuši enerģisku un kvalitatīvu skanējumu, ko noteikti novērtēs ikviens klausītājs.

Kā nojaušams pēc kora nosaukuma, tas savā programmā iekļauj ne tikai klasiskus skaņdarbus kā "Oh Happy Day" un "Amen", bet arī mūsdienu populārās mūzikas kompozīcijas. "Gospel Unusual" ir patiesa muzikāla komanda, kopā attīstot savu sniegumu līdz visaugstākajai pakāpei.

"Gospel Unusual" koncerti notiks:
18. maijā pulksten 19 Rīgā, Anglikāņu baznīcā
19. maijā pulksten 17 Liepājā, Svētās Trīsvienības katedrālē un pulksten 21 blakus "Fontaine Royal" viesnīcai esošajā pagalmā "Gypsy Camp".

Ieeja uz visiem koncertiem būs bez maksas!