Saistībā ar to, ka ir palielinājies pa tālruni 8303 saņemto pieteikumu skaits "Covid-19" testa veikšanai, ir pagarināts zvana gaidīšanas laiks, tāpēc SIA “Centrālā laboratorija" piedāvā pieteikties "Covid-19" testam elektroniski, rakstot pieteikumu uz e-pastu analizes@laboratorija.lv, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

E-pasta tekstā obligāti jānorāda vārds, uzvārds, savs tālruņa numurs un vēlamais analīžu nodošanas laiks un vieta. Laboratorijas darbinieks sazināsies pa norādīto kontakttālruni, lai veiktu pierakstu, tāpēc tālruņa numura norādīšana ir īpaši svarīga.

Atgādinām, ka Liepājā no 1.septembra mobilajam "Covid-19" testēšanas punktam ir jauna adrese. Šobrīd iedzīvotāji "Covid-19" testu var veikt VCA Liepājas Medicīnas centra telpās, Brīvības ielā 95. Testēšanas punkts atrodas pretī lielajiem vārtiem no Brīvības ielas puses, tam ir atsevišķa ieeja, kas nodalīta no citu pacientu plūsmas.

Bez iepriekšēja pieraksta cilvēki uz testu nodošanas vietu doties nedrīkst!

Ja tomēr uz testu kādu iemeslu dēļ nevar ierasties, lūgums testa veikšanu atcelt, zvanot pa tālruni vai sūtot atsaukumu uz e-pastu, tādējādi atbrīvojot pieraksta laiku citiem pacientiem.

Joprojām uz izmeklējumu var pieteikties, arī zvanot pa tālruņa numuru 8303 darba dienās no pulksten 8.00 līdz 20.00, sestdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00 un svētdienās no pulksten 9.00 līdz 12.00.

Paraugu noņemšanu un izmeklēšanu nodrošina SIA "Centrālā laboratorija".