Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 292 Kaspari, 16 Akseli un 1 Alta.

Vārda dienā sveicam florbolistu un bārmeni Kasparu Klameru.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!

20 gadus jauns vīrietis, dzīvē ienācis starp papardēm. Dzīvoju Liepājā, spēlēju florbolu pasaules labākajā klubā "Kurši", strādāju par bārmeni pasaules labākajā klubā "Fontaine Palace", baudu dzīvi uz visiem 100. Ikdiena ir mainīga, bet katrā dienā ir iesaistīti treniņi, darbs, ģimene un draugi.

Kā vislabāk sākt dienu un kā – noslēgt?
Grūti teikt, kā dienu sākt vislabāk, bet es dienu iesāku ar dušu, nelielām brokastīm un sērfošanu sociālajos tīklos. Lielisks dienas nobeigums ir kārtīgas sporta aktivitātes, vēlāk mājās pagatavotas vakariņas, tēja un kāda lieliska filma.

Kas jūs aizrauj?
Mani pavisam noteikti aizrauj sports, jo ar to nodarbojos kopš sevi atceros, mani aizrauj bārmeņa darbs un mani aizrauj atpūta. Kaut kas mani arī aizrauj pašsacerētā dzejā.

Kā sākāt spēlēt florbolu? Vai atceraties – kādēļ?
Florbolu sāku spēlēt aptuveni 13 gadu vecumā. Paralēli nodarbojos ar tenisu, kas tajā brīdī bija galvenais sporta veids. Draugi uzaicināja uz florbola treniņu, kuru arī apmeklēju. Pēc aizvadītā treniņa pie manis pienāca treneris un palūdza uz nākamo treniņu atnest pases kopiju un bildi, jo nedēļas nogalē man būšot jāspēlē. Tā arī sāku paralēli tenisam nodarboties ar florbolu un pēc pirmās sezonas, kad tika izcīnīta otrā vieta Latvijā, biju otrs rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Kādas grāmatas (filmas, notikumi) šobrīd ir jūsu aktuālajā sarakstā?
Atklāti sakot, grāmatas nav mana stiprā puse, šķiet, ka divas gan esmu izlasījis, skolā obligāto, par ko dabūju „5” domrakstā un A. Pučes grāmatu par Sandi Ozoliņu. Filmas skatos visdažādākās, sākot ar „Zāģi” un beidzot ar „Titāniku”. Aktuāli notikumi noteikti ir saistīti ar sportu, ziņas, foto, video, un tamlīdzīgi par sportu.

Kā ikdienā iepriecināt citus?
Speciālu rituālu nav, kā iepriecināt citus. Cenšos būt tāds, kāds esmu, pozitīvs, atvērts sarunām un saprotošs.

Kur Liepājā var vislabāk atpūsties?
Liepājā vislabāk var atpūsties Liepājas Olimpiskajā Centrā, apmeklējot kādu sporta pasākumu, vai arī mierīgi un klusi, traki un skaļi atpūsties "Fontaine Palace" apartamentos.

Kā vislabāk ziemā izklaidēties svaigā gaisā?
Tā kā mums praktiski ziemas nav, pikošanās un bunkuru celšana atkrīt. Var aizbraukt uz kādu kalnu paslēpot vai arī vienkārši pastaigāt par skaisto Liepāju.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Esiet tādi, kādi esiet! Jo jūs esat unikāli un neatkārtojami. Baudiet visu, ko jums dzīve sniedz. Un galu galā – nodarbojieties ar sportu!