Svētdien, 21.augustā, notiks pēdējais Karostas glābšanas biedrības (KGB) organizētais bezmaksas pasākums Redanā spēle "Sajūtu labirints", informē KGB valdes locekle Monta Krafte.

Aicinātas pieteikties ģimenes ar bērniem. Spēlē dalībniekiem tiek dota iespēja neparasti izbaudīt sajūtas, koncentrējoties uz atsevišķām maņām – redzi, dzirdi, tausti, ožu, garšu. Lai pastiprinātu konkrētas maņas uztveri, uz laiku tiek "atņemta" kāda cita maņa. Izbaudīt sajūtas varēs, ejot cauri vairākām Redana forta būvēm, kur būs jāveic uzdevumi, koncentrējoties uz kādu no maņām. Nobeigumā katrai ģimenei balvā tiks spēle "Karosta".

Spēlei iepriekš jāpiesakās pa telefonu 26369470 un jāvienojas par ierašanās laiku. Spēles ilgums ir apmēram 45 minūtes. Redanā ir piknika vietas, kā arī iespēja apskatīt Karostas un Neatkarības kara muzeju un brīvdabas mākslas galeriju – Karostas festivālu laikā tapušos mākslas dabus – sienu gleznojumus un instalācijas.

Vēl šovasar var paspēt piedalīties pēdējā KGB rīkotajā bezmaksas muzikālajā velo ekskursijā pa Karostu svētdien, 28.augustā.

Karostas glābšanas biedrība šovasar Karostā realizē projektu "Divpadsmit izzinoši, izklaidējoši, aktīvi un intriģējoši pasākumi ģimenēm ar bērniem Karostā". Projektu atbalsta Sociālās integrācijas fonds Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "Ģimenei draudzīga pašvaldība" ietvaros.