Otrdien, 25.aprīlī, pulksten 18, Liepājas tehnoloģiju klastera telpās Kungu ielā 2, Liepājā Digitālo inovāciju parks Digitālās nedēļas ietvaros organizēs bezmaksas meistarklasi uzņēmējiem, kas iepazīstinās ar ļoti populāro mākslīgā intelekta vadīto saziņas rīku ChatGPT. Meistarklasē tiks demonstrēti praktiski padomi kā izmantot ChatGPT rīku savas uzņēmējdarbības stiprināšanai, informē parka IT projektu vadītājs Nils Kuncītis.

No 24. līdz 28.aprīlim tiks aizvadīta Digitālā nedēļa, kuras laikā Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) kopā ar sadarbības partneriem aicina pievērst sabiedrības uzmanību digitālo prasmju uzlabošanai. Kampaņas ietvaros Digitālo inovāciju parks sadarbībā ar Liepājas tehnoloģiju klasteri organizēs pasākumus, kas vairos dalībnieku digitālo pratību. Lai pievērstu uzmanību jaunāko tehnoloģiju pielietojumam uzņēmējdarbības vidē, Digitālās nedēļas ievaros Digitālo inovāciju parks organizēs meistarklasi uzņēmējiem, kurā iepazīstinās ar rīka ChatGPT izmantošanas iespējām.

Meistarklase noritēs 25.aprīlī, pulksten 18, klātienē Liepājā, Kungu ielā 2, 2. stāvā un attālināti. Reģistrētie dalībnieki saņems piekļuves saiti tiešsaistes dalībai. Pasākums noritēs Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai ietvaros un uz to aicināts ikviens uzņēmējs, kurš vēlas iepazīt šo tehnoloģiju, kas jau piesaistījusi tik lielu sabiedrības uzmanību.

Pasākums ir bezmaksas, tomēr tam nepieciešams reģistrēties šeit.

Meistarklase ir paredzēta, lai uzņēmējiem sniegtu vērtīgas atziņas un praktiskas stratēģijas, kas palīdzētu uzņēmējiem sasniegt savus biznesa mērķus. Izmantojot ChatGPT, dalībnieki uzzinās, kā izmantot tehnoloģijas un inovācijas, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi, optimizētu mārketinga stratēģijas un uzlabotu klientu iesaisti.

Kas ir ChatGPT?

ChatGPT ir lielais valodas modelis (large language model), ko izstrādājis uzņēmums "OpenAI", pamatojoties uz GPT (Generative Pre-trained Trasformer - ģeneratīvo iepriekš apmācītu transformatoru) arhitektūru. ChatGPT nozīme ir tā spējā saprast un apstrādāt jautājumus, un radīt atbildes, kas līdzinās cilvēka sniegtajām. Tas padara to par spēcīgu saziņas un problēmu risināšanas rīku. ChatGPT var izmantot plašam lietojumu klāstam, piemēram, klientu apkalpošanai, valodu tulkošanai, satura veidošanai un pat lai izglītotos. To var izmantot arī jaunu ideju un ieskatu ģenerēšanai, analizējot lielas teksta datu kopas un identificējot modeļus un tendences. ChatGPT ir potenciāls mainīt veidu, kā mēs sazināmies un mijiedarbojamies ar tehnoloģijām, padarot to cilvēciskāku un intuitīvāku. Rezultātā tam ir potenciāls pārveidot daudzas nozares un uzlabot vispārējo tehnoloģiju produktu un pakalpojumu lietotāju pieredzi.

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi  ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas  uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.