Konrāda Adenauera fonds (Konrad-Adenauer-Siftung) (KAS) pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar KAS stipendiātiem rīko erudīcijas spēli "Latvija Eiropā: vienoti dažādībā". Pasākums notiks 11.maijā Liepājas valsts 1. ģimnāzijas Lielajā zālē pulksten 13.

Organizatori aicina piedalīties vidusskolēnu komandas, kas, atbildot uz jautājumiem par Eiropu, sacentīsies par iespēju doties apmaksātā braucienā uz Briseli Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes patronāžā, lai paplašinātu savas zināšanas par EP un gūtu ieskatu, kā EP deputāti pārstāv savus vēlētājus Eiropas Savienībā.

Erudīcijas spēles jautājumu loks – sabiedriskā un politiskā dzīve Eiropā, Eiropas Savienības un Eiropas Padomes institūcijas un to vēsture, darbības principi, ES dalībvalstu kultūra, kā arī ievērojamas vietas un personības Eiropā, u.c.

Ieinteresētās komandas (katrā komandā no trīs līdz pieciem 10. līdz 12. klases skolēniem) tiek aicinātas pieteikties līdz 2023. gada 25. aprīlim, reģistrējoties šeit: Erudīcijas spēle Liepājā.

Konrāda Adenauera Fonds ir pārstāvēts Baltijas valstīs kopš deviņdesmitajiem gadiem un tā galvenās vērtības ir balstītas brīvībā, taisnīgumā, un solidaritātē ar mērķi caur politisko izglītību stiprināt demokrātiju. Fonds  nosaukts Vācijas pirmā kanclera un CDU (Vācijas Kristīgo Demokrātu Apvienība) līdzdibinātāja Konrāda Adenauera vārdā – šis valstsvīrs Vācijā tiek asociēts ar Vācijas demokrātisko rekonstrukciju, ārpolitisko pievienošanos Transatlantiskajām vērtībām un vienotas Eiropas vīziju.