Vadošā Eiropas mobilitātes platforma "Bolt" nāk klajā ar iniciatīvu atbalstīt tos iedzīvotājus, kuri vakcinējas pret "Covid-19" vīrusu. Jau šobrīd dodoties no A vai B līmeņa vakcinācijas centriem Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā un Ventspilī, lietotāji savam braucienam ar "Bolt" automātiski saņems 5 eiro atlaidi. "Bolt" apņemas nodrošināt atlaidi 10 tūkstošiem braucienu, informē "Bolt" komunikācijas konsultante Kristīne Bambe.

"Jau vairāk nekā gadu ikviens no mums sastopas ar visdažādākajiem ierobežojumiem, kas pamatīgi nogurdina, tomēr līdz ar vakcinācijas uzsākšanu un arvien plašāku tās pieejamību, dodamies tuvāk brīvākai ikdienai. Lai atbalstītu vakcinēšanās procesu, "Bolt" vēlas sniegt papildu priekšrocības ikvienam, kurš vakcinējas. Tāpēc nākam klajā ar iniciatīvu – piešķirt vērā ņemamu atlaidi braucienam no lielajiem vakcināciju centriem. Sperot mazus soļus ik dienu, arvien vairāk pietuvojamies mērķa sasniegšanai – pasaulei bez pandēmijas," stāsta Kārlis Ķezberis, "Bolt" reģionālais vadītājs Latvijā.

Pirmajiem 10 tūkstošiem lietotāju, automātiski tiks piemērota atlaide 5 eiro apmērā braucienam, dodoties no vakcinācijas centriem pilsētās, kur pieejami "Bolt" kopbraukšanas pakalpojumi:

Rīgā – jau šobrīd darbojošies centri: "BT1" izstāžu centrs Ķīpsalā un konferenču centrs "Atta Centre"; kā arī vēlāk, kad tiks atvērti citi A un B līmeņa centri – Rīgas Kongresu nams, Rīgas Hanzas vidusskola, Rīgas 15. vidusskola, Nacionālā Sporta manēža, Rīgas 19. vidusskola;
Valmierā – Kultūras centrs;
Daugavpilī – Latviešu kultūras centrs (Vienības nams) un Daugavpils Kultūras pils;
Jelgavā – Zemgales olimpiskais centrs;
Liepājā – Olimpiskais centrs;
Jūrmalā – Jūrmalas Sporta skolā;
Ventspilī – Sporta namā "Centrs".

Atlaide katram lietotājam tiks piemērota vienu reizi, kā arī tā attiecas tikai uz bezskaidras naudas maksājumu lietotnē. Lūdzam ņemt vērā, ka atlaižu piedāvājums neattiecas uz C līmeņa liela mēroga vakcinācijas centriem, kā arī liela mēroga vakcinācijas centru Rīgā Centrāltirgū, kur šādas atlaides nevar piedāvāt tehnisku ierobežojumu dēļ.

Par "Bolt"
"Bolt" ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. "Bolt" ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu