"Bolt", Eiropas vadošā transporta platforma, ir ieviesusi jaunu kategoriju kopbraukšanas braucieniem, un no šodienas Liepājas iedzīvotājiem piedāvā drošus braucienus kopā ar bērniem. Pasūtot automašīnu "Bolt" lietotnē, ir iespēja izvēlēties kategoriju “Kids”, kurā garantēti būs pieejams paliktnītis bērniem, informē "Bolt" komunikācijas konsultante Kristīne Bambe.

Vai tas būtu kopīgs brauciens uz lielveikalu, bērnudārzu, pulciņu vai parku, izvēloties “Kids” kategoriju "Bolt" lietotnē, automašīnās būs iespēja izmantot paliktnīti drošai braukšanai kopā ar bērnu. Automašīnās būs pieejams paliktnītis bērniem no 15–36 kg (no 4–5 gadu vecuma). Lūgums ņemt vērā – ja bērnam ir nepieciešams mazāks autokrēsliņš, tas jānodrošina pasažierim, lai gan atsevišķos auto ir pieejami arī mazākiem bērniem piemēroti krēsliņi. Pēc pasūtījuma veikšanas, aicinām sazināties ar autovadītāju un precizēt, vai krēsliņš būs piemērots jūsu bērna augumam/vecumam.

Aktivitāte pilsētās un esošo lietotāju izrādītā interese ir veicinājusi "Bolt" paplašināšanos Latvijas teritorijā – Liepājas iedzīvotāji aktīvi izmanto "Bolt" kopbraukšanas pakalpojumu jau no 2018. gada vidus. Arī turpmāk uzņēmums plāno attīstīties un izvērst savu pakalpojumu klāstu reģionos, lai nodrošinātu labākos pārvietošanās risinājumus iedzīvotājiem.

Ar plašāku informāciju par ieteikumiem bērnu krēsliņu izmantošanā, aicinām iepazīties "Bolt" sagatavotajā materiālā.

"Bolt" ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. "Bolt" ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi "Bolt" braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli, kas ir daļa no "Bolt" Zaļā plāna – ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma atstāto ekoloģiskās pēdas nospiedumu.
 
Plašāka informācija šeit: www.bolt.eu.