Pieminot vakar Dubeņu meža masīvā mirušu atrasto Ivanu Berladinu, trešdien, 12. jūlijā, pulksten 11 Tēvs Aleksandrs Karostas Sv. Nikolaja jūras katedrālē aizlūgs par Ivanu.

Visas dienas garumā ikviens, kurš vēlas būt kopā šajā brīdī, aicināts pieminēt puisīti un nolikt baznīcā svecīti, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.
 
Pašvaldība izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā Ivana Berladina ģimenei un ikvienam, kurš šajās dienās bija un ir kopā ar puisīti. Pašvaldība Ivana ģimenei nodrošinās nepieciešamo sociālo un psiholoģisko palīdzību, pavadot puisīti pēdējā gaitā.

Vēl pašvaldība izsaka pateicību Valsts policijai, Nacionālo bruņoto spēku darbiniekiem, Liepājas pilsētas pašvaldības policijai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, brīvprātīgo organizācijai “bezvests.lv” un katram, kurš šajās 10 dienās nesavtīgi piedalījās Ivana meklēšanā. Šajā sāpīgajā brīdī pašvaldība izsaka visdziļākos cieņas apliecinājumus ikvienam iesaistītajam un ir kopā ar puisīša ģimeni.