Pateicoties Sabiedrības Integrācijas Fondam, biedrība "Radi Vidi Pats" uzsāk megavasaras miniprojektu "Pastāvēs, kas kustēsies". Projekta mērķi ir caur atšķirīga rakstura pasākumiem un brīvprātīgo darbu veicināt liepājnieku apziņu klimata un aktīvas pilsonības jautājumos un spēcināt biedrības "Radi Vidi Pats" kapacitāti, piesaistot jaunus aktīvistus un biedrus.

Projekta ideja radusies, balstoties divās aktuālās problēmās. Globālā sabiedrība novēloti sākusi apzināties klimata pārmaiņu nopietietnību. Kā arī mūsdienu tendences veicina mazkustīgu, neaktīvu un bezatbildīgu dzīves veidu, attīstot interneta aktīvismu, samazinot reālo rīcību skaitu. "Radi Vidi Pats" aicina piedalīties šajā projektā, lai risinātu minētās problēmas kopīgi, un iesaistīties biedrībā, radot jaunas idejas aktuālo problēmu risinājumos.

Projektā paredzētas:
* aktīvistu apmācības un saliedēšanās ar esošajiem "Radi Vidi Pats" biedriem un aktīvistiem;
* izturības sacensības Pagalma velo aplis 12 stundu garumā;
* 5 velo braucieni ar mērķi sakopt kādu Liepājas stūrīti;
* 5 videi un ķermenim veselīgu maltīšu nodarbības un publiskas diskusijas par mūsu nākotnei svarīgām tēmām (klimata pārmaiņas, pilsētvides attīstība, pesticīdi uz mūsu šķīvjiem u.c.);
* izglītojošs piknik-pārgājiens ap Liepājas ezeru kopā ar gidu;
* publiskas mozaīkas veidošana kopā ar fantastisku mozaīku mākslinieci;
* vides mākslas pasākums ar videoprojekcijām Juliannas pagalmā, koncertu un dzeju.

Lai šo projektu realizētu, "Radi Vidi Pats" meklē 10 brīvprātīgos dalībniekus, kuri ir gatavi ne tikai piedalīties, bet arī palīdzēt šo visu noorganizēt. Šī ir iespēja visiem, jo nav vecuma ierobežpjuma.

Lai pieteiktos projektam, līdz 12.jūnijam jānosūta e-pasts uz linda@radividipats.lv , norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un trīs teikumos aprakstot, kādēļ vēlies piedalīties. Lai uzzinātu par turpmākajiem pasākumiem vairāk, seko "Radi Vidi Pats" Facebook un Instagram kontiem.