Bibliotēkā "Varavīksne" 11.oktobrī pulksten 17 atklās izstādi "Pūces un pūčulēni". Pūcītes darinājuši un radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" bērni vecumā no 3,5 līdz 14 gadiem.

Izstādē kopumā skatāmas 48 pūcītes dažādās tehnikās: grafiskā, jauktā un gleznieciskā. Darbiņi tapuši septembra laikā. Bērni iedvesmojušies no dažādām dabas grāmatām un pasaku tēliem, visu apvijot ar savu iztēli un mākslinieciskajām prasmēm!

Radošās pilnveides studijas "Mākslas Pasāža RADI" vadītāja Ilze Elizabete Rasa atzīst: "Mūsu studija šogad nosvinēja četru gadu jubileju. Piedāvājam interešu izglītību bērniem, mākslas nodarbības dažādās tehnikās. Arī pieaugušajiem piedāvājam mākslas nodarbības, neformālo izglītību".  

Bibliotēka "Varavīksne" piedalās LNB Bērnu literatūras centra veidotā lasīšanas veicināšanas programmā "Grāmatu starts", kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību. "Grāmatu starta" simbols ir Pūcīte, un bibliotēkā notiek  izglītojošas, radošas, attīstošas Pūcīšu skolas nodarbības, bērniem kopā ar vecākiem, kurās interaktīvi darbojoties, tiek iepazīta bibliotēka un grāmata.

Grāmatas ir neaizstājamas, lai izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga Latvijas nākamā paaudze! Bibliotēka ir lieliska vieta, kas iedvesmo lasīt un palīdz izaugt grāmatu draugiem. Nodarbības drīzumā atsāksies. Sekojiet informācijai! Septembris ir arī Zinību mēnesis, skolēni ir sākuši jaunu mācību gadu, tāpēc Pūcītes ļoti labi kontekstuāli iekļaujas bibliotēkas vidē. Bibliotēka piedāvās arī izstādi par Pūcēm!