Ceturtdien pašvaldības Izpilddirekcija sasauca iesaistīto dienestu ārkārtas sapulci, lai pārrunātu situāciju un turpmākās darbības saistībā ar ugunsgrēku dzīvojamā mājā Augustes ielā.

Sociālā dienesta darbinieki jau ir sazinājušies ar ģimenēm, kuras dzīvoja ugunsgrēkā cietušajā ēkā, un pašlaik ar katru ģimeni tiek individuāli risināts, kāda palīdzība vēl ir nepieciešama. Pašlaik nevienai ģimenei nav bijusi nepieciešama pašvaldības palīdzība ar dzīvojamās platības nodrošināšanu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Ēku tuvākajā laikā apsekos Būvvaldes speciālisti un sastādīs pārbaudes atzinumu un uzdos īpašniekiem veikt sertificēta būvinženiera apsekojumu, lai varētu lemt par ēkas turpmāko pielietojumu – tās konservāciju vai nojaukšanu. Savukārt Komunālās pārvaldes darbiniekiem uzdots novākt degušās konstrukcijas, kas atrodas ap ēku un uz ielas.

Tāpat, lai teritorijā neiekļūtu nepiederošas personas, to apsargā valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Lai nodrošinātu garāmgājēju drošību, teritorija tiks ierobežota ar žogu.

Sapulcē piedalījās Liepājas pašvaldības Izpilddirekcija, Valsts policija, Pašvaldības policija, Nekustamā īpašuma pārvalde, Sociālais dienests, Komunālā pārvalde un Būvvalde.